New-wave

New-wave multisport je stránka teamu vytrvalostných športovcov všetkých vekových kategórií od náruživých rekreantov po atlétov s najvyššími ambíciami. Ťažisko je zamerarné na triatlon, ako aj na jeho jednotlivé športy – plávanie, bicykel, beh. Kompletné know-how spolu s  tréningovými plánmi získate buď formou e-mailov a telefonických konzultácií alebo priamou účasťou na tréningu s jednotlivcami, alebo skupinou.

Tréningové plány sú zostavované Filipom Kristlom, najúspešnejším slovenským Ironmanom, jediným účastníkom havajského Ironmana v elitnej kategórií profesionálov za posledných 20 rokov, viacnásobným majstrom Slovenska v triatlone na olympijských a dlhých tratiach, medailistom z národných majstrovstiev v plávaní na 1 500 m a 10 km. V posledných rokoch sa etabloval medzi najužšou európskou a svetovou elitou, čo potvrdil 10. miestom na Majstrovstvách Európy a 12. miestom na Majstrovstvách sveta v dlhom triatlone.

Ak je Vaším cieľom posunúť svoje hranice o level vyššie alebo sa čo najefektívnejšie pripraviť na svoj prvý Triatlon, Maratón, alebo na najväčšiu výzvu vytrvalostných športov Ironman, neváhajte a staňte sa členom teamu.

it's time to do it right !